SEAL Team
SEAL Team
İncele
SEAL Team
Seal Team, aksiyon dolu konusu ile savaş türünü, drama ile harmanlayan, izlenilesi ve merak uyandıran bir yapıttır. Navy Seal, tüm dünya genelinde, en elit askerlerin içinde bulunduğu, parmakla gösterilen, seçkin bir ekiptir. Bu ekip, Amerika Birleşik Devletleri’nin son derece gizli olan, sonuçlandırılması oldukça zor gözüken operasyonlara katılmakta, tamamen ABD’nin çıkarları için çalışmaktadır. ABD istihbaratı bir bilgiye ulaşmıştır, Liberya IŞID ve Boko Haram terör örgütlerinin hedefi halindedir. Fakat bu sırada çok daha önemli bir istihbarat gelmiştir; terör örgütlerinin elinde Stacey Marshall isminde bir doktor rehin olarak tutulmaktadır. Doktor Marshall’ı kurtarma görevi ise Navy Seal’dedir. Dizi karakterlerine tek tek yoğunlaşılan, flashbackler ile geçmişe gidilen Seal Team, izleyicilere, dizi karakterlerinin bu süreç içerisindeki psikolojik durumlarını, travmalarını da sunan; hissettiren ilgi çekici bir yapıt olarak farkını ortaya koymaktadır.  Sitemizden SEAL Team izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 43
  • IMDb 6.7
SEAL Team dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle