Salvation
Salvation
İncele
Salvation
Salvation, içinde gerilimli sahneler barındıran, bilim kurgu türünde oluşturulmuş enteresan bir yapıttır. Liam Cole, MIT’de astrofizik okumakta olan son sınıf öğrencisidir. Liam, kendisi bir yazılım geliştirmiştir ve bu yazılım sayesinde, tam olarak 186 gün sonra dünyaya düşecek bir göktaşı olduğunu görmüştür. Bu durumu, hemen profesörüne bildirir ve bunun ardından profesör esrarengiz bir şekilde kayıplara karışır. Profesörün evine gidip, gördükleri karşısında panikleyen Liam, evden çıkar çıkmaz kendisini bir aracın takip ettiğini fark eder ve kampüse vardığında, üniversiteye bir sunum için gelmiş olan Darius Tanz’a sığınır, bildiklerini anlatır. Tanz, duydukları karşısında Liam’ı da yanına alarak Pentagon’a gider. Pentagon ise zaten bu tehlikeden haberdardır, müdahalede bulunmuşlardır fakat başarılı olamamışlardır. Kendisine, Liam’ın da içinde bulunduğu bir ekip kurarak, dünyayı kurtarabilecek mekanizmayı, dünya yörüngesine yerleştirebileceğini söyleyen Tanz’ın ve ekibinin yaptığı çalışmaları anlatan Salvation, ilginç bilim kurgu örgüsüyle dizi severlerin beğenisine sunulmuştur. Sitemizden Salvation izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 45
  • IMDb 6.2
Salvation dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle