Sacred Games
Sacred Games
İncele
Sacred Games
Sacred Games, gerilimli olay örgüsü ve sahnelerinin yanı sıra, konusunda dramın da bulunduğu bir yapıttır. Sartaj Singh, babası kadar iyi bir polis olmayı amaçlayan ve babasının koruması altında olan biridir ve Bombay’ın yozlaşıp, bozulmuş polislik kurumunda var olma mücadelesi vermektedir. Sartaj, bir gün öyle bir durum içine düşmüştür ki; kurtulmaya çalıştıkça aslında daha çok saplanmaktadır. Bir gün, çalan telefonunun ucundaki ses kendisine sorar; ‘’Tanrıya inanır mısın?’’ ve ardından o ses, ‘’Bir hikâye anlatacağım’’ diyerek telefonu kapatır. Ve hikâye başlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde telefonun tekrar çalması ile ve karşısındaki sesin, değişik hikâyeler anlatması ile şekillenen Sacred Games, Sartaj’ı çok farklı olayların içine sürükleyecektir. Sitemizden Sacred Games izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 50
  • IMDb 8.3
Sacred Games dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle