Russian Doll
Russian Doll
İncele
Russian Doll
Russian Doll, dramatik komedi tadında, genç bir kadının başına gelenlerin anlatıldığı fantastik bir yapıttır. Diğer insanlar gibi sıradan ve normal bir hayat süren Nadia, 36 yaşına basacaktır güne kadar gününü gün ederek yaşayan, günü birlik ilişkilerle yaşamını süren Nadia’nın yaş günü partisinde başına öyle bir şey gelecektir ki, tüm hayatı alt üst olacaktır. Çünkü Nadia, 36. Yaş günü partisinde ölecektir. Ancak, bu ölüm bilinen ölümün dışında, bambaşka ve sıra dışıdır. Öldükten sonra kendini tekrardan yaş günü partisinde aynaya bakarken bulan ana karakter, bir döngü içinde sıkışıp kalacak, sürekli ölüp tekrar hayata dönecek ve bu gizemli olayı bir türlü çözemeyecektir. Freelance olarak yazılım işi yapan, olağan bir hayat süren Nadia’nın arada geçen hikâyesinin anlatıldığı Russian Doll dizisinde, ana karakter, sempatikliği ve özgür ruhluluğu ile izleyicileri kendine çekecektir. Sitemizden Russian Doll izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2019
  • 30
  • IMDb 7.2
Russian Doll dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle