Runaways
Marvel’s Runaways
İncele
Marvel’s Runaways
Runaways, suç unsurlarının dram türü ile harmanlanmasıyla ilgi çekici olan, başrollerini gençlerin oluşturduğu ilgi çekici bir yapıttır. Alex, Nico, Karolina, Gert, Chase ve Molly adındaki liseli altı genç, çocukluklarından beri arkadaştırlar çünkü, aileleri birbirlerine uzun yıllardan beri yakındırlar. Fakat arkadaşlar, son zamanlarda eskisi gibi görüşemediklerinden dolayı araları eskisi kadar samimi de değildir. Aynı zamanda bu arkadaş grubunun aileleri, Church of Gibbori ismindeki bir yardım kuruluşuna üyedir ve bir akşam yemekte bir araya gelirler. Bu buluşma, beraberinden birçok değişikliğin de yaşanmasına sebep olacaktır. Ailelerinin aslında bir yardım kuruluşuna değil, gizemli olayların döndüğü, birisinin kurban edildiği bir oluşum için çalıştığını öğrenen gençler, bu olayı araştırırken kendilerini maceranın içinde bulacaklardır. Ailelerinin Pride isimli gizli bir örgüte çalışmalarının peşine düşen gençler, aynı zamanda kendilerinin sahip olduğu bir takım güçleri de keşfedeceklerdir. Runaways, seyircilerinin karşısına gençlik- dram türü olarak çıkmaktadır. Sitemizden Marvel's Runaways izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 50
  • IMDb 7.2
Runaways dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle