Riverdale
Riverdale
İncele
Riverdale
Riverdale, gizemli olayların işlendiği, tam bir gençlik-drama türünde, sıradan kasabanın yaşadığı sıra dışı olaylarını anlatan, seyircilerin beğenisine sunulmuş bir yapıttır. Archie Comics, futbola ilgi duyan ama müzik ile de ilgilenen bir gençtir. Babası tarafından futbolcu olması için baskı görmektedir fakat müziği de çok sevmektedir. Comics, bir gün yaşadığı küçük kasabaya gelen Veronica ile taşınacaktır ve sıra dışı olaylar gelişmeye başlayacaktır. Veronica, ailesinin adının karıştığı bir skandal yüzünden yaşadığı yeri terk edip, yeni eğitim dönemi için yeni bir kasabaya taşınacak ve burada Comics ve Betty ile dostluk kuracaktır. Gruba daha sonra dâhil olan Jughead ile birlikte adeta sıkı bir grup oluşturan bu gençler, kasabadaki gizemli olayların peşine düşeceklerdir. Gizemli olayları, gölde boğulan ama cesedi bulunamayan Jasson’ın hikâyesi ile başlayan Riverdale, bu gruptaki gençlerin araştırdıkça farklı, sıra dışı olaylarla karşılaşmasını seyircilere aktarmaktadır. Sitemizden Riverdale izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 45
  • IMDb 6.9
Riverdale dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle