Ripper Street
Ripper Street
İncele
Ripper Street
Ripper Street, işlenen suçların polisiye bir tema içinde işlendiği, tarihi olan Victoria dönemini anlatan, dönem yapıtıdır. Bir sokak ortasında, hayat kadını olarak çalışan bir kadının cesedi bulunur. Bu cesedin bulunması ile halk telaşa kapılır çünkü genel olarak kurbanlarını hayat kadınları içinden seçen Karın Deşen Jack’in şehre geri döndüğünü düşünürler. Fakat son Karın deşen Jack cinayetinin üstünden altı ay geçmiştir. Tedirginliğe kapılan halkın, rahatlaması ve huzurlu bir şekilde yaşamlarına devam edebilmeleri için, polis teşkilatının bir tümeni görevlendirilecektir. Polis teşkilatının H Tümen’i, halk arasında ‘Cehennemden Çıkma Polis Teşkilatı’ olarak bilinmektedir ve bu tümen, suçlulara fırsat vermeyen, dönemin korkusuz ve gözü pek polislerinden oluşmaktadır. Whitechapel’de suçlular ile polisler arasında yaşanan mücadelenin anlatıldığı Ripper Street, izleyicileri, polisiye konusunun içine çekmektedir. Sitemizden Ripper Street izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2012
  • 60
  • IMDb 7.5
Ripper Street dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle