Rick And Morty
Rick and Morty
İncele
Rick and Morty
Rick and Morty, bol aksiyonlu, olayların fantastik bir biçimde anlatıldığı, bilimkurgu içerikli, on dört yaş ve üzeri herkesin izleyebileceği bir çizgi dizidir. Rick, kelimenin tam anlamı ile çatlak bir bilim adamıdır. Morty ise bu çatlak bilim adamının torunudur. Rick, davranışlarıyla, hareketleriyle, konuşmaları ile bambaşka bir insan olduğunu gözler önüne sermektedir ve Rick, boyutlar arası yolculuklar yapmaktadır. Üstelik bu boyutlar arası yolculuk, sınırları olmayan, insan bedeni içinde de devam eden bir özelliğe sahiptir. Bir kez izleyenin defalarca kez daha izlemek isteyeceği, Profesör Rick’in, torunu Morty’yi sürekli peşinden sürükleyerek maceradan maceraya koşmasını konu edinen Rick and Morty dizisinde aksiyonlu, fantastik hikâyelere kahkahalarınız eşlik edecek. Sitemizden Rick and Morty izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 22
  • IMDb 8.5
Rick And Morty dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle