Revolution
Revolution
İncele
Revolution
Revolution, gerilim ve gizem türlerini bir arada içinde barındıran, belli bir olay örgüsü içinde işlenen macera dolu bir yapıttır. Nedeni bilinmeyen bir durumdan dolayı tüm dünyada teknoloji sistemleri çöker. Tüm elektrikle çalışan sistemler, bir daha açılmamak üzere kapanacaktır, bilgisayarlar çalışmaz, arabalar gitmez hale gelecektir. Bu, nedeni bilinmeyen esrarengiz olayı açıklayacak tek bir kişi vardır, o da; Ben Matheson’dur, fakat o da bunu düzeltmenin bir yolunu bilmemektedir. Aradan tam 15 yıl geçecek ve bu süre içerisinde, doğa, insanların kendisinden adlılarını geri alacaktır. Chicago yemyeşil bir alana bürünmüş, tüm dünyada devletler çökmüş ve insanlar bu yeni ve elektriksiz hayata alışmıştır. Ailesi ile birlikte normal, sakin bir hayat yaşayan Ben Matheson’un elinde elektrikli teknoloji aletlerini tekrardan çalıştırabilecek bir ‘şey’ vardır ve bu ‘şey’ Matheson’u bir hedef haline getirerek Revolution’un konusunu oluşturarak, izleyicileri gizemli dünyasına çekecektir. Sitemizden Revolution izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2012
  • 42
  • IMDb 6.1
Revolution dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle