Ray Donovan
Ray Donovan
İncele
Ray Donovan
Ray Donovan, polisiye ve dram unsurlarını bünyesinde barındıran, izleyiciyi her bir bölümde merakla ekrana bağlayacak gerilim türünde bir yapıttır. Ünlü ve zengin insanların sorunlarını çözmeyi kendine meslek edinen filmin başkarakteri, bu insanların sorunlarını çözerken aile hayatını sürdürmekte ve dengede tutmakta zorlanmaktadır. Bir hukuk şirketine bağlı olarak çalışan Ray, danışmanlık işi yapmaktadır, müşterileri ise ne yazık ki sıradan insanlar değil; zengin ve oldukça ünlü insanlardır. Los Angeles’ın en gözde, en tanınmış ve en seçkin ailelerinin mensupları Ray’in müşterisi olacaktır. Bu prestijli müşterilerin de sıradan insanlardan farkı; sırlarının da önemli olmasıdır ve bu sırlar oldukça kirlidir. Ray’in bu tablodaki görevi ise bu kirli sırları, kayıt dışı bırakarak ortadan kaldırmaktır. Ray’in, zengin ve prestijli insanların pisliklerini temizlerken içine düştüğü tutarsızlıkları, yaşadığı problemleri ve insanlarla olan ilişkilerinin anlatıldığı Ray Donovan polisiye kurgusu ile izleyicileri ekrana kilitleyecek. Sitemizden Ray Donovan izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 50
  • IMDb 7.4
Ray Donovan dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle