Prison Break
Prison Break
İncele
Prison Break
Dahi bir mühendis olan Michael Scofield kendisinin işletmekte olduğu şirketini ve yaşamını bir kenara bırakıp uzun süredir görüşemenin mümkün olmadığı abisinin cezaevine girmesinden sonra abisini hapiste idama mahkum etmiştirler. Lincoln Amerika da başkan yardımcısının kardeşini öldürmekle suçlanıyorken bir anda masum olduğunu ispat etmesi de hayli zordur. Abisinin bu suçu işlemediğini düşünen Michael Scofield, abisini yüksek güvenlikli hapishaneden çıkartabilmek için Fox River hapishanesine ufak bir banka soygunu planlayıp girmiş ve orada bulunduğu süre zarfı içerisinde, dışarıda vucüduna dövmesini yaptırdığı Fox River hapishanesinin planlarını inceleyerek abisini de alıp oradan kaçmaya çalışmaktadır. Michael artık geri dönülmez bir yola girmiş ve abisini Prison Break hapishanesinden kaçırmak için canla başla çalışacaktır. Sitemizden Prison Break izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 45
  • IMDb 7.5
Prison Break dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle