Pretty Little Liars
Pretty Little Liars
İncele
Pretty Little Liars
Sara Shepard’in ciddi bir kitleye ulaşmış romanının ekran uyarlaması olan Pretty Little Liars, 5 kızdan oluşan bir arkadaş gurubunun hikâyesini anlatmaktadır. 5 yakın arkadaştan oluşan arkadaş grubunun işlendiği Pretty Little Liars’ın konu ise şu şekilde, bu beş kız bir gün, bir pijama partisine katılır. Grubun ezilen kızı Allison, bilinmeyen bir biçimde ortadan kaybolur. Bu olay, yaşadıkları yerde bomba etkisi yaratır ve herkes Allison’u aramaya başlar. Ancak, aramalar hiçbir sonuç vermeyecektir. Kızlarımız bu olayın üzerine hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler ve bu süreçte hayatlarında birçok değişim yaşanır. Kurdukları düzen, olaydan 1 yıl sonra Alison’un cesedinin bulunması ve geride kalan kızlarımızın ismi A. olan bir kişiden mesajlar almasıyla bozulacaktır. Sitemizden Pretty Little Liars izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2010
  • 41
  • IMDb 6.4
Pretty Little Liars dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle