Preacher
Preacher
İncele
Preacher
1900’lı yılların ortasında yayınlanmaya başlayıp, 2000’li yıllara kadar devam eden Preacher adlı çizgi romanının, aynı isimle çekilen ekran uyarlaması olan Preacher, romanın yakaladığı ilgiyi, izleyiciden de yakalamışa benziyor. Preacher dizisinde, Texas’ta yaşayan jesse Custer’in hayatı ve çevresinde şekillenen olaylar anlatılmaktadır. Yaşanan olayların western tadında anlatıldığı dizi, yayınladığı ilk günden itibaren ciddi bir izleyici kitlesine ulaştı. Ana karakterimiz Jesse Custer, karanlık bir geçmişe sahiptir. Zamanında kötü işlere bulaşan Jesse, geçmişinden sıyrılıp yeni bir sayfa açmak için babasının görev yaptığı kiliseye gider. Bu kilisede vaizlik görevi üstlenen Jesse, doğaüstü varlıklarla karşılaşır. Karşılaştığı varlıklardan biri olan Genesis çok güçlü ruhani bir varlıktır ve Jesse’yi karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakır. Sitemizden Preacher izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 60
  • IMDb 7.3
Preacher dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle