Person of Interest
Person of Interest
İncele
Person of Interest
Person Of Interest, zengin bir iş adamı ve eski CIA ajanının ortaklığını konu ediniyor. Zengin iş adamı Mr.Fınch suçları önlemeyi amaçlamaktadır. Bunu yapabilmek için bir bilgisayar programı geliştirir. Suçları önlemek için tasarladığı bilgisayar programını uygulayabilmesi için, resmi kayıtlar da ölü olarak görünen birine ihtiyaç duymaktadır. Buradan hareketle, eski CIA ajanı Reese ulaşır. Reese kayıtlarda ölü olarak göründüğünden Mr. Fınch için bulunmaz bir ortak olacaktır. Person Of Interest, olay örgüsü bakımından bilim kurgu, aksiyon ve polisiye türlerinin özelliklerini barındırmaktadır. İşlenen konu bakımından alışıla gelmiş polisiye dizilerden ayrıldığı için izleyici kitlesinin beğenisini kazanmıştır. Farklı kurgusu sayesinde uzun soluklu bir yapı olması beklenmektedir. Sitemizden Person of Interest izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • 43
  • IMDb 7.8
Person of Interest dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle