Peaky Blinders
Peaky Blinders
İncele
Peaky Blinders
1950’li yıllarda İngiltere’yi, azılı çeteler ele geçirmiştir. Bir çete lideri ile polisler arasındaki çatışmayı konu alan Peakly Blinders, dönem dizisi olarak ifade edilebilir. İkinci dünya savaşından yeni çıkmış İngiltere topraklarında geçen olayda, yeni görevlendirilmiş bir dedektif, yeni başladığı işinde yetkililerine kendini kanıtlayabilmek için cesur hamlelerde bulunur. Yeni dedektifimiz, mafya lideri ile gövde gösterisine girer. İçerisinde bulunduğu durumda, avantajlı olduğunu düşünse de, mafya uzun zamandır ordadır ve birçok yerde kendisini destekleyen adamları bulunmaktadır. Ancak mafya lideri bir soyunda hayati önem taşıyan bir hata yapacaktır. Buradan sonra dedektifin suçluların peşine takılması daha kolay olacaktır. Peakly Blinders, her anlamda 1950’lerin İngiltere’sini yansıtması açısından izleyicinin büyük beğenisini toplamaktadır. Sitemizden Peaky Blinders izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 60
  • IMDb 8.3
Peaky Blinders dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle