Outsiders
Outsiders
İncele
Outsiders
Apalaş dağlarında yaşayan ilkel bir topluluğun anlatıldığı Outsiders, yayınlandığı ilk günden beri aynı kulvarda olduğu birçok yapımdan bir parça aldığı için, izleyicinin beğenisini kazandı. Dizide, Apalaş dağlarında yaşayan bir gurup insanın, günümüz dünyasından ve yaşam koşullarından uzak olarak yaşadığı bir dünya anlatılıyor. Bu insan grubu öylesine içe kapanık bir hayat yaşamaktadır ki, süreç içerisinde kendi örf ve adetlerine göre, yasalarını bile hazırlamışlardır. Dış dünyayı ve dış dünyaya dair her şeyi hiçe saymaktadırlar. Ancak, bir gün aralarına yeni bir aile katılacaktır. Katılan bu aile tüm topluluğa kendi kurallarını empoze etmeye çalışacak ve yıllardır kendi kurallarını benimsemiş kabilenin kurallarını yok sayacaktır. Outsiders, bu kabilenin önde gelen ailelerinden Foster ailesi ile yeni katılan aile arasındaki çatışmayı çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor. Sitemizden Outsiders izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 44
  • IMDb 6.7
Outsiders dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle