Outlander
Outlander
İncele
Outlander
Çarpıcı senaryosu ile dikkatleri üstüne çeken Outlander, bir hemşirenin zamanda yaptığı yolculuğu konu ediniyor.Kahramanımız Claire Randall, 1900lü yılların ilk yarısında, savaşlarda görev almış başarılı ve cesur bir hemşiredir. Tutkuyla bağlı olduğu bir eşi vardır. Ancak bir gün hemşire Claire’nin hayatın başına gelen gizemli bir olayla alt üst olacaktır. Nasıl olduğunu tanımlayamadığı bir biçimde, yaşadığı yıldan 200 yıl kadar geriye gider ve bir anda kendisini İskoçya’da bulur. İskoç haydutlar tarafından yakalanır ve hapsedilir. Hapisten kurtulabilmesi için tek yol İskoç haydutlardan biri olan Jamie Fraser ile evlenmesidir. Outlander, bir kadının fantastik bir hikâyeye dönüşen hayatını ve iki erkek arasında yaşadığı iç çatışmaları konu ediniyor. Sitemizden Outlander izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 60
  • IMDb 7.2
Outlander dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle