Orphan Black
Orphan Black
İncele
Orphan Black
2013 yapımı Orphan Black, Sarah Manning’ın hikayesini anlatmaktadır. Orphan Black dizisinin ana karakteri Sarah, kimsesiz bir çocuktur ve bebekken bir ailenin koruyucu olmasıyla hayata tutunabilmiştir. Gençliğin verdiği heyecanla, yaşadığı şehirden uzaklaşmak ister. Ancak, bu kaçış sürecinde kendisine ikizi kadar benzeyen bir kızın intiharına tanık olur. Yaşadığı hayattan sıyrılmak isteyen Sarah, bu intiharı bir fırsat olarak görür ve ölen kişinin hayatını alarak onun yerine geçer. Ölen kişi bir polis memurudur ve doğal olarak Sarah, artık bir polis memuru olmuştur. Birbirinden dehşet verici suçluları yakalamak ve en ufak bir ipucu dahi bulunmayan vakaları çözmekle görevlendirilir. Vaka incelemesi yaparken kendisine tıpa tıp benzeyen başka insanların olduğu bilgisine ulaşacak ve yurtta kaldığı süreçte korkunç bir deneyin klonu olduğunu öğrenecektir. Sitemizden Orphan Black izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 7.6
Orphan Black dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle