Orange Is the New Black
Orange Is the New Black
İncele
Orange Is the New Black
Birçok dizi severin heyecanla takip ettiği, birçok dizi severin ise henüz haberdar bile olmadığı yapım Orange Is The Black, kız arkadaşıyla birlikte talihsiz bir olaya karışmış Piper ‘in hikâyesini anlatıyor. Orange İs The Black dizisinin ana karakteri Piper, günümüzden 10 yıl kadar önce kız arkadaşı ile birlikte, uyuşturucu işine karışır. Bu olayın üzerine hakkında soruşturma açılan ikili, yakayı kurtaramaz. Soruşturma Piper’in tutuklanması ve Litchfield adlı bir kadın hapishanesi kapatılması ile sonuçlanır. Ardından Piper’in zorlu ve bir o kadar da macera dolu hapis günleri başlar. Dizi de ana karakter olarak Piper görülse de, hapishanedeki diğer kadınların hikâyeleri de anlatımda yer almaktadır. Sitemizden Orange Is the New Black izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 60
  • IMDb 7.4
Orange Is the New Black dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle