Once Upon a Time
Once Upon a Time
İncele
Once Upon a Time
Birçok masal karakterinin fantastik bir biçimde işlendiği Once Upon A Time, Emma Swan’ın hikâyesini konu alıyor. Once Upon A Time ana karakterimiz Emma Swan, daha küçücük bir bebekken, lanetlenir ve ailesi tarafından terkedilir. Büyüyüp 28 yaşına geldiğinde artık bir erkek çocuk sahibidir. Ancak, üzerindeki lanetin farkında değildir. Emma’nın 10 yaşına yeni giren oğlu Henry ise, annesinin üzerindeki laneti fark eder. Henry, bundan sonra annesini lanetten kurtarmak için, türlü yollar deneyecektir. Bu yollardan biri de, masal kahramanlarından yardım istemektir. Henry, masal kahramanlarından yardım aldıkça, masalların içerisinde kaybolmaya ve farklı maceralar yaşamaya başlar. Annesi Emma ise, Henry olanları anlatsa bile ona inanmaz. Artık Henry’nin tek bir amacı vardır, o da annesini olanlara ikna edebilmek. Sitemizden Once Upon a Time izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • 43
  • IMDb 6.4
Once Upon a Time dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle