Nip Tuck
Nip Tuck
İncele
Nip Tuck
Televizyon tarihinin uzun soluklu yapımlarından biri olan Nip Tuck, iki estetik cerrahının hikâyesini konu ediniyor. Ana karakterlerimizden Sean Mcnamara, tipik bir aile babası rolü ile karşımıza çıkıyor. Heyecanı bitmiş bir evliliği olan Dr. Sean, 2 çocuk babasıdır ve çocuklarından biri ergenlik döneminde ciddi travmalar yaşamaktadır. Aynı klinikte görevli olan diğer doktorumuz ise Dr.Christian Troy. Kendisi bekâr ve çapkın bir görüntü çiziyor. Christian’ın maalesef sahip olduğu bir ailesi yoktur. Bu yüzden ortağı ve çok yakın arkadaşı olan Dr. Sean’ın ailesini kendi ailesi gibi görüyor. Türkiye’de çekilen dizilere konu bakımından hiç benzemeyen Nip Tuck, cesur sahneleri ve iddialı efektleriyle kendisi için ciddi bir hayran kitlesi oluşturmuş durumdadır. Sitemizden Nip Tuck izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2003
  • 40
  • IMDb 6.8
Nip Tuck dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle