New Girl
New Girl
İncele
New Girl
New girl başarılı bir sitcom ve Los Angeles’te tek başına yaşayan sıra dışı bir öğretmenin hikâyesini konu ediniyor. Los Angeles’te tek başına yaşayan, sıra dışı ve başarılı bir öğretmen olan Jessica, erkek arkadaşı Spencer’ın onu birlikte yaşadıkları evde aldatmasıyla yıkılır. Aldatılmanın ardından evinden ayrılır, en yakın arkadaşı Cece’den yardım ister ve birlikte kalabileceği bir yer bulurlar. Taşındığı evde 3 ev arkadaşı daha olacaktır. Jessica eve taşınmadan önce, ev arkadaşlarının kadın olacağını düşünmektedir. Ancak ev arkadaşları erkek çıkar. New girl dizisinde işlenen kahraman Jessica, yaşadığı üzücü olayın etkisinden kurtulamaz, depresyona girer ve çok duygusal bir süreç geçirir. Ev arkadaşları ise durumu garipsemekte ancak, yeni ev arkadaşları için ellerinden geleni de yapmaktadırlar. Sitemizden New Girl izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • 22
  • IMDb 6.7
New Girl dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle