Narcos: Mexico
Narcos: Mexico
İncele
Narcos: Mexico
Gerçek bir uyuşturucu Kartelinin hikâyesini anlatan Narcos Mexico, son dönemlerde oldukça dikkat çekici Netfilix yapımlarından biri olma özelliği taşıyor. 1980’lerde Meksika’da kurulan kanlı uyuşturucu pazarını gözler önüne seren dizi, dönem dizisi olma özelliği de taşıyor. Felix Gallardo, Guadalajara Kartelinin yükselişine şahit olur ve kanlı uyuşturucu pazarına, insan ticaretini de dâhil etmek ister. DEA ajanı kiki ise uyuşturucu kartelleri ile ilgili istihbarat toplamak için Guadalajara’ya taşınır. Felix ile ilgili bilgi topladıkça, korkunç bir sarmalın içerisine sürüklenen Kiki, uyuşturucu ticaretini bitirmeye yönelik olan ve hükümetlerinde dâhil olacağı ezeli bir savaşı başlatmış olur. Narcos mexico, yayınlandığı, ilk günden bu yana izleyicinin gölüne taht kurmayı başardı. Sitemizden Narcos Mexico izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 50
  • IMDb 8
Narcos: Mexico dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle