Mr. Robot
Mr. Robot
İncele
Mr. Robot
Psikolojik tedaviler görmekte olan Eliot Anderson daha önce çalışmakta olduğu bir firmanın içerisinde bulunan görevli Yani kendi annesi ve burada daha önce çalışmakta olan arkadaşı Arkadaşının annesi ile birlikte büyük ve zorlu bir mücadele Hayat yaşantı ve ölüm kalım mücadelesi vermekte olan komşusu için bir şeyler yapmak istemiş ve hatta onların yaşamlarını ve şirketleri tarafından ölümleri sebebiyle bunun intikamını alabilmek için şirketin bilgisayar sistemine sızarak işledikleri suçları ortaya koymak isterken çok farklı deneyimlere sahip olacaktır.Anderson Aslında şirketin özel verilerini ele geçirmeye çalışırken yapmak istediğin şeyin çok da dışına çıktığını Fark etmemiş fakat bir süre sonra bu şirketin Devleti ve ülkeyi yok etmeye çalışmak istediğini farkına varmıştır.Yaşamış olduğu psikolojik sorunlar sebebiyle kullandığı ilaçlardan dolayı farklı kişiliklere bölünen Anderson kullandığı haplardan dolayı çift kişiliklere bilinmektedir .Girmiş olduğu büyük buhrandan sonra Anderson Hem kendisi ile hem de yok etmeye çalıştığı şirketin veri tabanı ile büyük ve Zorlu Mücadele içerisine girecek ve sanal dünyanın kapılarını kendisi için sonuna kadar ağırlayacak olan bazı önemli kişiler ile tanışacak ve onları yok etmek için ölüm kalım mücadelesi verecektir .Sitemizden Mr. Robot tüm sezonları izleyebilirsiniz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 7.9
Mr. Robot dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle