Mr. Mercedes
Mr. Mercedes
İncele
Mr. Mercedes
Dünyaca ünlü korku romanı yazarı Stephan King’in aynı isimli romanından ekranlara uyarlanan Mr. Mercedes, emekli bir polis memurunun hikâyesini anlatıyor. Bill Holges, geçmişinde parlak bir kariyer bırakmış şuan da ise emeklilik günlerini doyasıya yaşayan emekli bir polis memurudur. Birden bire ortaya çıkan psikopat bir katilden aldığı mesajlarla tüm huzuru kaçacaktır. Brady Hartsfield adlı katil, emekli polisi taciz etmeye başlar, tehdit içerikli postalar gönderir. İster istemez olayın içerisine çekilen Holges ise, bu olayın üzerine kendi geçmişiyle tüm çıplaklığıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Mr. Mercedes dizisinin, izleyici tarafından ilgi görmesi halinde, usta yazar Stephan King’in farklı romanlarının da, aynı yapım şirketi tarafından ekrana uyarlanacağı bildirildi. Sitemizden Mr. Mercedes izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 55
  • IMDb 7.1
Mr. Mercedes dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle