Modern Family
Modern Family
İncele
Modern Family
Modern Family, Amerikan aile yapısını tüm detaylarıyla anlatan bir yapım olması sebebiyle oldukça uzun soluklu bir dizi olma özelliği gösteriyor. Dizi 2009’dan beri yayınlanıyor ve birbirine çok yakın 3 ailenin, hikâyesini konu ediniyor. Dizide işlenen ailelerden biri, gey bir çift olarak karşımıza çıkıyor ve çiftimizin bir de evlatlık olarak aldığı Vietnamlı bir bebekleri var. Diğer iki aile cinsel tercih yönünden kadın ve erkek olarak eşleştirilmiş. Modern Family dizisinde, insan ilişkileri, farklılıklar ve benzerliklere rağmen uzlaşmalar ve çatışmalar oldukça kaliteli ve eğlenceli bir dille izleyiciye aktarılıyor. Kalabalık bir karakter kadrosu bulunan dizinin, seyircilerle iletişimde olması ve ailelere sorulan soruların yanıtlarının aranması gibi aktiviteler de gerçekleştiriliyor. Sitemizden Modern Family izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2009
  • 25
  • IMDb 7.2
Modern Family dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle