Mindhunter
Mindhunter
İncele
Mindhunter
Mindhunter; son dönemlerde TV ekranlarından aşina olduğumuz polisiye- macera türüne güzel bir örnek. FBI’ın özel biriminde görevli olan dedektiflerin maceralarını anlatıyor. Başarılı bir polis olan ve yaptığı işlerle adından söz ettiren Holden Ford, FBI’ın özel biriminde görevlendirilmek üzere atanır. Yeni işinde ortağı, Bill French olacaktır. Holden ve Bill FBI’ın özel suçlar biriminde geçmişten günümüze, suç tarihinde iz bırakmış suçluları incelemeye başlar. Dehşet verici dosyaların tekrar tekrar ve birere birer açılmasındaki sebep ise, işlenecek olası bir suç ile ilgili, suçlu profilinin iyi analiz edilmesi ve olayın olabilecek en kısa zamanda çözülmesidir. İkili araştırma yaptıkça, yeni analiz teknikleri geliştirecektir. Mindhunter, ‘inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit kitabından ekrana uyarlanmıştır. Sitemizden Mindhunter izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 60
  • IMDb 7.6
Mindhunter dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle