Mayans M.C.
Mayans M.C.
İncele
Mayans M.C.
Mayans M.C, bir grup motosikletlinin hikâyesini konu ediniyor. Daha öncesinde de benzer konulu dizilerin yapımcılığını üstlenen isim Kurt Sutter, bu filmde de karşımıza çıkıyor. Mayans M.C’nin konu edindiği Mayalar, Güney Kaliforniya ve Nevada’da faaliyet gösteren bir grup motosikletlidir. Yaşadıkları bölgenin asi çocukları olan mayalar, San Pedro’nun tamamından kendilerini sorumlu tutmaktadır. Dizinin ana kahramanı, bu kez karşımıza alışılmışın dışında bir şekilde çıkacak. Bu tarz aksiyon- macera filmlerinde ana karakter figüründe alışık olduğumuz, güçlü bir liderdir. Ancak bu dizide ana karakterimiz Mayalar’a yeni katılan ve çaylak olarak ifade edilen Ezekiel. Ezekiel, aslında kendi istediği dışında bu ekibin içerisinde olmaktadır. Ancak bir şekilde ekibin içerisinde olan kahramanımız, artık hayatta kalmak için yoğun çaba harcayacaktır. Sitemizden Mayans M.C. izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 68
  • IMDb 6.6
Mayans M.C. dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle