Masters of Sex
Masters of Sex
İncele
Masters of Sex
Thomas Maider’e ait olan aynı isimlik kitaptan TV dünyasına uyarlanan Masters Of Sex, işinde oldukça başarılı bir jinekolog olan Dr. William Master’ın hikâyesini anlatıyor. Dr. William Master, çok başarılı bir jinekologdur ve daha önce üzerine hiç araştırma yapılmayan, seks süreçlerinde kadın ve erkeğin psikolojik ve fizyolojik tahlili üzerine çalışmaktadır. Kendisiyle birlikte çalışan sekreteri Virginia Johnson’la birlikte, kliniklerinde vaka incelemesi üzerine çalışırlar. İlk etapta çalışmalar, gönüllü hayat kadınları üzerinden toplanan verilerle devam eder. Ancak, süreç ilerledikçe William ve Virginia daha kapsamlı ve başarılı araştırmalar yapabilmek için işini hastane ortamına taşımak ister. 1960’lar da geçen Masters Of Sex, o dönemin tüm özelliklerini yansıtmaktadır. Özellikle 60’lı yıllarda, seks konusu üzerine araştırma yapan kişiler toplum tarafından sapık olarak görülmektedir. Dr. William ve Virginia’nın da durumu, aynı olur. Ancak, ikili bir yolunu bulup hayallerini gerçekleştirecektir. Sitemizden Masters of Sex izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 60
  • IMDb 6.8
Masters of Sex dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle