Marseille
Marseille
İncele
Marseille
Marseille dizisinin ana teması, 20 yıl gibi uzun bir süredir Marsilya şehrinin başkanlığını yapan ve şehri için büyük fedakarlıkla çalışan Robert Taro’nun yaşadıkları üzerine kurgulanmıştır. 20 yıl boyunca Marsilya için gecesini gündüzüne katan başkan Robert Taro, artık görevi bırakması gerektiği düşüncesiyle başkanlığı bırakmaya karar kılar. Görevi bırakmadan önce yapmak istediği tek şey ise, liman bölgesindeki uygun bir yere kumarhane kurmaktır. Yardımcısı Lucas Barres’i ise kendinden sonra başkan olmaya ikna eden Taro, aslında bu teklifle ne kadar büyük bir hata yaptığını görecektir. Çünkü Barres hırslarına yenik düşmüş ve Marsilya halkı yerine, mafya liderlerinin talepleri doğrultusunda hareket etmeye meyilli birisidir. Yardımcısının Marsilya halkına bir şey katamayacağını düşünen Robert Taro, yeniden seçimlere girmeye karar verir. Kendi parlattığı yardımcısının karşısındaki rakip olacağı hiç aklına gelmese de, atık ok yaydan çıkmıştır. Kısacası Marseille dizisi genelinde, bir yandan Marsilya halkını düşünen eski başkan ve bir yandan da mafya liderlerinin emir uşağı olmuş rakibinin politik savaşını izleyeceksiniz. Sitemizden Marseille izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 55
  • IMDb 6
Marseille dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle