Marco Polo
Marco Polo
İncele
Marco Polo
Orta Asya kültürüne meraklı olan kişilerin ve tarihi dizilere ilgi duyanların sevebileceği türden bir dizidir. Marco Polo serüvenlerini anlatan bir yapıdır. Babasını daha önce hiç görmediğini konu alan Marko Polo’nun babası ile birlikte İpek Yoluna ticaret amaçlı gitmesi ile başlamaktadır. Kubilay Han’ın getirmesi için söylediği rahipler yolculuk esnasında ölmesi sebebi ile Kubilay duruma öfkelenir ve ticaret yapmalarını yasaklar. Bu durumda Marco’nun babası ticaret karşılığında oğlunu hana vermeyi önerir. Marco’nun gözlem yeteneğini keşfeden Kubilay Han, bunu değerlendirerek öneriyi kabul eder. Kubilay Han Çin topraklarına ve tüm Dünya’ya hükmetmeyi hedeflemektedir. Marco Polo, savaş sahneleri ve macera dolu tarihi bir yapı olarak izleyicilerin ilgisini çekmektedir. Sitemizden Marco Polo izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 60
  • IMDb 7.4
Marco Polo dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle