Manifest
Manifest
İncele
Manifest
Manifest, bilim kurgu öğelerini harmanlayan, içinde polisiye ve dram olarak tanımlanabilecek türden bir yapıdır. Bir uçuş esnasında türbülansa giren uçak acil iniş yapmak zorunda kalmaktadır. Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan uçak, yıllar sonra hiçbir şey olmamış gibi geri dönmektedir. Uçağın içinde ki yolcular, kaldıkları yerden devam etmek için sevdiklerinin kapılarını çalmaya başlarlar. Olaylar pekte istedikleri gibi gitmez. Geride kalan yakınları için aslında seneler geçmiştir. Dizinin ilk bölümünün karakteri olan Michaela oğlunun nadir görülen kanser hastalığıyla mücadele eden sevgi dolu bir babadır. Aile uçak seyahatine çıkacakken uçaktan gelen anons ile uçak seyahatini bir sonraki sefere aktarmaktadırlar. Bir sonra ki sefer de uçak türbülansa girer ve en yakın havalimanına inmek zorunda kalırlar. Yolcuların inmesiyle her şey çok değişmiştir. Olayın üzerinden 5 sene geçmiştir ve sevdikleri eskisi gibi değildir. Manifest, esrarengiz olaylar örgüsü ile izleyicilere merak duygusu uyandırarak, bir sonraki bölümü dört gözle beklemelerini sağlayacak türden bir yapıdır. Sitemizden Manifest izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 42
  • IMDb 6.7
Manifest dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle