Making a Murderer
Making a Murderer
İncele
Making a Murderer
Ülkemiz de çok fazla gündem de olmamasına rağmen eleştirmenlerden geçer not alan Making A Murderer gerçek olaydan esinlenerek izleyicilerin dikkatini çeken bir yapımdır. Tecavüz suçu ile 18 yıl hapis cezası alan Steven Avery, bir süre sonra suçsuz olduğu ortaya çıkmaktadır. Hapishane de boşa geçen yıllar nedeniyle Avery’nin hayatı alt üst olmuştur. Suçsuz olduğu anlaşılan Avery serbest bırakıldıktan sonra bir fotoğrafçıyı vahşice katlederek, tekrar hüküm giymiştir. Bir insanın haksız yere suçlanması, insanı nasıl bir duruma getirdiğini, olayların tam tersi yönünde intikal ettiğini son derece de güzel anlatan bir yapımdır. Making A Murderer her bölümünde izleyiciler üzerin de adeta bir şok etkisi yaratacaktır. Gerçek olaydan esinlenen bu yapım adalet sistemi ile ilgili bakış açınızı değiştirecektir. Sitemizden Making a Murderer izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 60
  • IMDb 7.8
Making a Murderer dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle