MacGyver
MacGyver
İncele
MacGyver
Macgyver, 1985-1992 yılları arasında yayınlanan, yine aynı isme sahip dizinin günümüz uyarlamasıdır. Dizinin ana kahramanı Angus Mac, oldukça zeki ve yaşadığı her olayı lehine çevirme konusunda oldukça tecrübelidir. Angus Mac, Amerikan hükümetinin ihtiyaç duyduğu özel görevlerde yer alan özel bir ajandır. Özellikle teknolojik bilgisi ve cesaretiyle pratik icatlar yaparak, tüm zorlu koşullarla baş edebilmektedir. Katıldığı tüm operasyonlar da üstün başarı gösteren ve öldürmekten çekinmeyen kahramanımız, düşmanlarını alt etme konusun da üstün bir yeteneğe sahiptir. Günümüz uyarlaması 2016 tarihinde yayınlanan Macgyver, konusu bakımından değerlendirecek olur ise, Amerikan yapımı bir aksiyon ve macera dizi olduğunu söyleyebiliriz. İlk versiyonunda, olduğu gibi yeni nesil Macgyver’ında yoğun bir izleyici kitlesine sahip olması, dikkatleri üzerine çekiyor. Sitemizden MacGyver izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 42
  • IMDb 5.5
MacGyver dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle