Luke Cage
Marvel’s Luke Cage
İncele
Marvel’s Luke Cage
Hapishanede yapılan bir takım deneyler sonrasında vücudunda bir takım değişiklikler meydana gelen mahkûmun hikâyesini anlatan Lucke Cage bir Netflix yapımıdır. Diziye ismini veren kahraman Lucke Cage, maruz kaldığı deneyler sonucunda vücudu sıcak ve soğuya dayanıklı darbelerin işlemediği deriye sahip olmuş, meydana gelen yaralanmalar çabuk iyileşir hale gelmiştir. Hapishaneden çıktıktan sonra kendisinin iki amacı olacaktır. Adını temize çıkarmak ve Harlem’de bulunan yaşadığı mahalleyi temize çıkarmayı amaçlamaktadır. Bundan sonra ki süreçte kahramanımız, gözü kara gangsterlere, rüşvet almaktan çekinmeyen siyasetçilere ve daha birçok kötü niyetli kişilere karşı savaşacaktır. 2016 yapımı olan dizi aksiyon sahneleri ile izleyici kitlesinin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır. Sitemizden Luke Cage izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 46
  • IMDb 6.9
Luke Cage dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle