Lost in Space
Lost in Space
İncele
Lost in Space
Geçmişte çekilmiş olan Lost İn Space dizisinin, günümüz versiyonu olan yapım, şuanda da aynı isimle çekiliyor. Geleceğin hikâyesini konu edinen Lost İn Space, günümüz tarihinden 30 yıl kadar sonrasını anlatıyor. Uzaya insanların yerleşiminin gerçekleştiği, hatta sömürge faaliyetlerinin bile yürütülmeye başlandığı yılların hikâyesi olan dizide ana kahramanlar Robinson ailesi hayat hikayesi işleniyor. Robinson ailesi, belli otoritelerce bir takım testlere tabi tutulur. Testlerde başarılı olmaları sonucu, uzayda yaşamaya hak kazanırlar ve bunun için gerekli eğitimi alırlar. Uzaya gidişlerindeki amaç, yeni bir koloni oluşmasını sağlamaktır. Ancak, işler bekledikleri gibi gitmez. Araçları rotadan uzaklaşarak, yeni bir gezegene gitmelerine sebep olur. Bundan sonraki süreçte Robinson ailesi, bilmedikleri bu âlemde hayatta kalabilmek için savaşacaklardır. Sitemizden Lost in Space izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 56
  • IMDb 6.9
Lost in Space dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle