Lost Girl
Lost Girl
İncele
Lost Girl
İnsanların cinsel dürtülerinden beslenen bir iblisin hikâyesinin konu edinen Lost Girl, Kanada yapımı bir dizi olma özelliği gösteriyor. Dizinin ana karakteri Bo, aslında normal bir aile tarafından yetiştirilmiş, normal bir kızdır. Ancak, erkek arkadaşıyla yaşadığı ilk cinsel deneyim sırasında ölümüne sebep olur ve kendisinde bir şeylerin normal olmadığını fark eder. Yıllarca işlediği cinayet yüzünden, tüm çevresinden kaçarak, herkesten uzak yaşamaya başlar. Lost girl dizisinde işlenen, Bo’nun insanların cinsel isteklerini istediği şekilde yönlendiriyor oluşu, succubus olarak ifade ediliyor. Bo’nun uzunca bir süre devam kaçış hikâyesi, işlediği cinayetlerin polislerin dikkatini çekmesi ile karmaşaya dönüşüyor. Dizinin içeriğinde Bo’nun rolü gereği, sıklıkla +18 sahnelere yer verildiğini belirtelim. Sitemizden Lost Girl izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2010
  • 44
  • IMDb 7
Lost Girl dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle