Little Boy Blue
Little Boy Blue
İncele
Little Boy Blue
Little Boy Blue dizisi, küçük bir çocuğun öldürmesi sonucu gelişen polisiye olayları konu ediniyor. Daha 11 yaşında bir çocuk olan Rhys Jones, futbol antrenmanına katılmak için, evlerine oldukça yakın olan bir spor salonuna gider. Antrenman sonrası küçük Rhys evine dönemez. Çünkü spor salonundan ayrıldıktan sonra, vurularak öldürülür. Ailesi, çocuklarının ölümüyle ilgili hem yas tutmakta, hem de büyük bir şok yaşamaktadır. Yaşadıkları yer, bu tarz olayların gerçekleşmediği sessiz bir muhittir. Dedektifler konuya el atar ve derinlemesine bir araştırmalar başlar. Dedektif Dave Kelly tarafından genç bir adam, şüpheli olarak yakalanır. Tam olayın çözüldüğü düşünülürken, bunan yeni kanıtlar tüm dengeleri değiştirecektir. Her bölümde yoğun bir gizem yaratan Little Boy Blue izleyicilerden bu yönüyle tam not alıyor. Sitemizden Little Boy Blue izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 45
  • IMDb 8.6
Little Boy Blue dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle