Limitless
Limitless
İncele
Limitless
Limitless, sıradan bir insan olan Brayn Finch’in hikâyesini konu alıyor. çevresinden gelen öneriyle NZT-48 isimli bir ilaç kullanmaya başlar. İlaç etkisini, 12 saat içerisinde göstermektedir ve insan beyninin sınırlarını ortadan kaldırarak, zekâ oranını arttırır. İlaç etkisiyle sezgileri artan ve idrak yeteneği son noktaya ulaşır. Finch FBI’ın dikkatini çekecektir. Gelen teklif üzerine, suçlu analizi yaparak, olayların çözülmesini sağlamak konusunda FBI’a yardımcı olma görevini üstlenir. Ancak zaman içerisinde işler karmaşık bir hal alacak, Finch kendisini bir dizi cinayetin içerisinde bulacaktır. Hem de, 1 numaralı şüpheli olarak görülecektir. Limitless, olay örgüsü bakımından kriminal konulu dizi senaryolarının aksine bilimkurgu ögeleri de barındırması bakımından izleyicinin büyük takdiri kazanmış, yüksek izlenme oranlarına ulaşmıştır.  Sitemizden Limitless izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 45
  • IMDb 6.9
Limitless dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle