Les Revenants
Les Revenants
İncele
Les Revenants
Les Revenants dizisinde, birbirinden farklı ve çeşitli zamanlarda ölmüş olan insanlar, öldükleri küçücük bir dağ kasabasında yeniden kendi bedenlerinde kanlı canlı olarak hayat bulurlar. Yeniden dirilen ölülerin, canlanıp mezardan çıkıp tekrar kasabaya geri dönmesi ile kasabada elektrik kesintileri yaşanır ve kasabanın içinde bulunan barajın su seviyesi nedeni bilinmeyen bir şekilde düşmeye başlar. Fransız filmi olan ‘Geri Döndüler’den uyarlanan, Fransız yapımı ve doğa üstü bir konu ile seyircilerinin karşısına çıkan Les Revenants, gerilim sahneleri ile seyircileri adeta ekrana kilitleyen bir dizi olma özelliği taşımaktadır. Her bölümünde, seyirciye ‘Acaba bu bölümde neler olacak?’ diye sordurtan dizi dirilen kasabalıların hikayesini farklı bir anlatımla ekranlara yansıtmaktadır. Sitemizden Les Revenants izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2012
  • 52
  • IMDb 7.4
Les Revenants dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle