Legends of Tomorrow
Legends of Tomorrow
İncele
Legends of Tomorrow
Kahramanlarda bazı durumlarda yeteneklerinin olmasına rağmen güçsüz ve yeteneksiz kalabilmektedirler.Fakat dünyanın böyle kahramanları her zaman ihtiyacı bulunmaktadır.Bazı kahramanların zamanda yolculuk yapabilme yetenekleri ve bunları anlayabilme yetenekleri içimizdeki süper kahramanların bunları seçebilme öngörülerini sahip olup legends-of-tomorrow dizisinde kahramanlarımızın bazı durumları engelleyebilmek için birbirinden farklı takımları bir araya getirmeye çalışması ile oluşmaktadır.Kendilerinden daha güçlü bir takıma mağlup olmamak için daha güçlü bir takım bir araya getirebilmek ve onları gelebilmek için mücadele etmek için büyük tehlikelerin içerisinde atlayabilmek de büyük riskler gerektirir. Kendilerine zarar verecek olan küçüklerin bilincinde olsalar da tehlikelerle karşı karşıya gelebilmek için kendilerini korumaları gerektiklerini bildikleri düşmanlarına karşı tehlikeye durdurabilmek için yeni bir takım toplayabilmek ve topladıkları takılma yeni bir güce sahip olabilmek için tüm dünya ile savaşacak olan düşmanlarına karşı savaşmak Efsaneler takımının bir görevidir bu güçle savaşa gitmek için ellerinden geleni yapacaklardır.Sitemizden Legends of Tomorrow tüm sezon ve bölümlerini izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • 42
  • IMDb 6.1
Legends of Tomorrow dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle