La Casa de Papel
La Casa de Papel
İncele
La Casa de Papel
Oldukça zeki olan bir çete başlarındaki Zeki liderlerin de arkalarına alıp İspanya'nın Kraliyet darphanesi koyabilmek için oldukça mükemmel ve birbirinden Güzel ve enteresan mükemmel fikirler ortaya koyarak muhteşem bir soygun planı hazırlamış ve bu planı işleme koyabilmek için kendisine bir takım oluşturmuş olan Çetesi ile birlikte harekete geçmiştir.Birbirlerine dünyanın en büyük ülkelerinin başkentleri olarak seslenen bu çete İspanya Kraliyet darphanesi soyarken içerideki tüm rehinelere La Casa De papel in en muhteşem Sen arıyorsunuz sularken çete lideri kendi paralarında basmak ve seri numaralarının takip edilebilmesi için İspanya'da milyarlarca dolar parayı basıp dışarıya çıkartmak için işe koyulmuşlardır.Netflixin yayınlamakta oldu La Casa De papel izleyen herkesin beğenisini ve muhteşem senaryosu ile enteresan öyküsünü herkesin beğenisine sunmuştur. Dünyanın görmüş ve görebileceği en mükemmel soygun hikayelerinden biri olan La Casa De papel 2 sezon oynamış ve 2019 senesinde 3 sezonun çekimlerine başlanmıştır. Ilk 2 sezonunu izleyen izleyiciler 3 sezonu merakla beklemekte ve yeni soygun hikayelerinin devamını dört gözle beklemektedir Sitemizden La Casa de Papel tüm sezon ve bölümlerini izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • 70
  • IMDb 8.1
La Casa de Papel dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle