Knightfall
Knightfall
İncele
Knightfall
Tarihsel temasının yanı sıra muhteşem bir dramı konu edinen KnightFall dizisi, 14. Yüzyılda bir tapınak ve çevresinde yaşanan olayları etkileyici bir dille ele alıyor.Tapınak şövalyelerinin kendi aralarındaki önemli insani kavramların şahane bir şekilde işlendiği dizi, gerçek ve sıra dışı hayat hikayelerinden esinlenerek hazırlanmıştır. Sonsuza kadar uğursuz olarak kabul edilen 13. Cuma konusunun da dizinin ana temalarından birisi olduğunu söylersek, sanırım ki Kutsal Kase ve tapınak şövalyeleri arasındaki bağlantıyı birçoğumuz çabucak kuracaktır. Haçlı seferlerinde bulunmuş gazilerden birisi olan Landry, dizide “Kutsal Kase” için büyük bir çaba harcamakta ve hatta bulunması konusunu kendisine adeta saplantı haline getirmektedir. Tapınak şövalyelerinin lideri olan Landry ve arkadaşlarının sıkı dostlukları ve Kutsal Kase maceralarını, KnightFall dizisinde nefesinizi tutarak izleyeceksiniz. Sitemizden Knightfall izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 45
  • IMDb 6.2
Knightfall dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle