Killjoys
Killjoys
İncele
Killjoys
Killjoys dizisinde, sınıf ayrımından kaynaklanan ve sınıf savaşları nedeniyle gerçekleşen galaksiler arası savaşta tarafsız kalmayı tercih eden cesur, eğlenceli ve maceraperest John Jaqobis, Dutch ve D’avin Jaqobis’in, bu savaş süresince sivil olan kişilere zarar veren suçlu kişileri yakalamak için çalışmaktadır. Dizide, birbirinden farklı ekonomik sistemlere ve yaşam tarzlarına sahip birçok gezegen bulunmaktadır. John, Dutch ve D’avin kelle avcılarıdır ve savaşta masumlara zarar veren, birçok katliamı planlayan suçluları yakalamak için başlarına ödüller koymaktadırlar. Böylelikle suçlular, kelle avcılarının hedefi haline gelmektedirler. Killjoys dizisi, maceraperest bilim – bilimkurgu tarzındaki filmleri seven ve ilgi duyan izleyicilerin beğenerek takip edeceği bir dizi olma özelliği taşımaktadır. Sitemizden Killjoys izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 6.6
Killjoys dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle