Iron Fist
Iron Fist
İncele
Iron Fist
Danny Rand Kendisine verilmiş olan bir yetenekten dolayı süper bir kahraman olarak ortaya çıkmış ve dövüş teknikleri ile ünlenmiştir.Rand çok iyi derecede dövüş teknikleri bilen ve vurduğu Yumruklar ile kendisine Demir Yumruk lakabı takılmıştır.15 sene sonra boyunca ortadan kaybolduğu süreler gözönüne alınarak New York'ta Geri dönmeye çalıştı ve bu kararından sonra bir Seçim yapması gerek Ama bu Seçimden sonra ailesini ve paragöz insanların ele geçirmiş olduğu bir yönetimi yıkmaya çalışarak Kendisine verilen görevler den sonra Demir Yumruk lakabı ile kendisinin de ki önemli görevleri Tek çatı altında toplayarak şirketlerinde yönetimini ele geçirmek suretiyle bir yolculuğa çıkıp büyük tehlikelerin içerisinde kalacaktır.Sitemizden Iron Fist tüm sezon ve bölümlerini izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • 55
  • IMDb 6.1
Iron Fist dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle