Intruders
Intruders
İncele
Intruders
Gian Morgan’ın elinden çıkan Intruders dizisi, başka insanların bedenlerine sahip olarak yaşayan ve ölümsüzlüğe erişmek amacında olan gizli bir topluluğu anlatmaktadır. Jack Whelan, eski Los Angeles Polis Teşkilatında bir dedektiftir. Geçmişte yaşadığı zor günlerden sıyrılmak için, eşi Amy ile birlikte kurduğu hayatta, onun ortadan kaybolmasıyla yıkılır. Lise arkadaşı Gary Fishcer, cinayet davası için kapısına gelip, yardımını istediğinde ise, yine kendini bir takım gizemli olayların içine çekilmiş halde bulur. Gary’nin iddiaları, ilk başlar da saçma görünse de, Jack araştırmaları sonucun da garip ve karmaşık olaylarla karşılaşmaktadır. Jack, gerçeklere ulaşmış ve artık hayatını mahveden ‘Qui Reverti’ isminde olan gizli topluluğa, daha da yaklaşmıştır. Lise arkadaşı olan Gary’nin de yardımı ile bu insanlara ulaşmaya ve eşi Amy’i kurtarmaya kararlıdır. Bir yandan araştırma ile dolu olan, bir yandan da geçmişinden kurtulamayan Jack’in gizem dolu hayatını gözlerinizi kırpmadan izleyeceksiniz. Sitemizden Intruders izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 60
  • IMDb 6.6
Intruders dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle