Into the Badlands
Into the Badlands
İncele
Into the Badlands
Derebeylikler tarafından yönetilmekte olan bir ülkede, sadece derebeylerin sözünün geçtiği, insanların sözünün geçmediği ve belli bir zaman sonra insanların bu duruma başkaldırdığı aksiyon, macera, dram türlerini bir arada anlatan bir dizidir. Güçlü bir adam ve savaşçı bir gencin, macera dolu hayatını anlatmakta olan Into the badlans, dövüş sanatları ile ilgilenen kişilerin de ilgi odağı olmaktadır. Başrol oyuncularından, baronlardan biri Sunny yolda karşılaştığı M.K‘dan sonra görevini ve amaçlarını derin bir sorguya çekmektedir. Dizinin başkarakteri Quinn’in amacı ise, sevgilisi ile çorak arazilerden kaçmak ve kendini bulmasından yanadır. Dizideki her baronun, kendine ait bir bölgesi bulunmaktadır. Baronlar, kendi arazilerinde, bir takım şeyler üretip bir diğer baronlara pazarlamaktadırlar. Dizi macera dolu sahneleri ve efsanevi dövüş sanatları ile izleyicilerini ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Sitemizden Into the Badlands izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 7.4
Into the Badlands dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle