Inhumans
Marvel’s Inhumans
İncele
Marvel’s Inhumans
Büyük bir dramın yanı sıra aksiyon ve fantastik temalarında işlendiği Inhumans dizisi, insanüstü güçlere sahip kişilerin mücadelesini işlemektedir. Attilan şehrinde hüküm sürmekte olan Inhumanların kralı olan Black Bolt ve asilesi, kardeşi Maximus tarafından büyük bir ihanete uğrar ve kralla ailesini yurtlarından eder. Kral ailesiyle birlikte konuşarak istişare ettikten sonra, adamlarından kardeşi Maximus’u yok etmek için yardımcı olmalarını ister. Anson Mount ve Serinda Swan gibi isimlerin yanı sıra Isabelle Cornish’in de rol aldığı dizide, kral ve ailesi hain kardeş Maximus’a karşı avantaj elde etmeye başlasa da, bu zannedildiğinden çok daha zor olacaktır. Büyük bir mücadeleye konu olan Inhumans dizisi, haklıların bir gün mutlaka kazanacaklarını muhteşem bir şekilde işlemeyi başarmıştır. Sitemizden Inhumans izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 43
  • IMDb 5.4
Inhumans dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle