If I Hadn't Met You
If I Hadn’t Met You
İncele
If I Hadn’t Met You
İyi bir hayata ve aileye sahip olan Eduard; yaşayacağı trajik bir olayla ailesini kaybeder. Yaşadığı üzüntüyle arayış içerisine giren kahramanımız, ailesiyle iletişim kurabilmek için uzmanlardan yardım alarak paralel evrene gider. Aslında Eduard’ın planı; geçmişe giderek eşi ile tanıştığı anı değiştirmektir. Çünkü eşi ile tanışmazsa; bir aile kuramayacak dolayısıyla, böyle trajik bir olay yaşayarak üstesinden gelemeyeceği tramvatik bir sürece girmeyecektir. Yaşadıklarının ardından, paralel evren macerasında kendisine yardımcı olan uzmanlar bile artık kahramanımızın delirdiğini düşünmeye başlar ve bu uygulamalar ona zarar verdiği için, sürdürmek istemezler. Boşlukta kalan Eduard; Doktor Evest ile tanışır ve paralel evren macerası kaldığı yerden devam eder. Sitemizden If I Hadn't Met You izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 50
  • IMDb 7
If I Hadn't Met You dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle