How to Get Away with Murder
How To Get Away With Murder
İncele
How To Get Away With Murder
Hırslı bir grup hukuk fakültesi öğrencisinin hikâyesini konu edinen How To Get With Murder, hukuk fakültesine yeni gelen bir öğretim üyesinin bu öğrenci grubu ile yaşadıklarını anlatıyor. Hukuk fakültesine yeni gelen öğretim üyesi, oldukça gizemli bir tiptir ve hukuk fakültesinde kriminal savunma konusundaki derslere girmektedir. Öğretim üyesi ile tanıştıktan sonra öğrenci grubunun başına bir dizi tuhaf olay gelir ve artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü hocalarının yönlendirmesiyle öğrenciler; kendilerini fakültede olay yaratan bir cinayet soruşturmasının içerisinde bulurlar. Hem de şüpheli olarak. İçlerinden biri suçludur ve artık hiç kimse birbirine güvenmeyecektir. Bu durum arkadaşlıklarına zarar verecektir. Sitemizden How To Get Away With Murder izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 43
  • IMDb 7.4
How to Get Away with Murder dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİLERİ

FilmZof.Com Yabancı dizi ve film izleyebileceğiniz full hd 1080p görüntü kalitesinde ziyaretçilerine vizyon filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunan geniş arşivi ile sinema ve televizyon dizilerinin paylaşımını yapmakta olan bir film arşivi sitesidir. Sitemizdeki dizi ve film içeriklerinin tamamı youtube,vimeo,video.google.com gibi vb. video sitelerinden alıntılar yapılarak sitemize eklenmektedir. FilmZof.Com sitesi kesinlikle dizi, film ve fragman videolarını kendi sunucusunda barındırmaz. Sitemiz yasal hak sahiplerine Uyar/Kaldır prensibini ilke edinmiş ve yasal hak sahiplerinin isteklerini yerine getirmektedir. Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için [email protected] mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. yabancı dizi izle - ajanlar iş başında türkçe dublaj izle- two and a half men izle